Wiadomości

Strona 1 z 2  > >>

Już niedługo przedstawimy nową linię produktów wiosenno-letnich. Zapraszamy wkrótce!

We will introduce you a new spring-summer prroduct line very soon. Please stay tuned!
24-01-2013
O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną działającą pod nazwą BIOTRADE Distribution Sp. z o.o. Sp. k. Zajmujemy się dystrybucją ekologicznych produktów opałowych takich jak brykiety trocinowe, drewno kominkowe oraz rozpałka. Nasze towary dostarczamy głównie do odbiorców w krajach takich jak Niemcy, Dania, Belgia oraz do Skandynawii. W ostatnich latach w związku z rosnącym zapotrzebowaniem rozpoczęliśmy sprzedaż swoich produktów również na rynku polskim.

Jesteśmy stałymi odbiorcami czołowych producentów produktów opałowych, dzięki czemu oferowany przez nas asortyment jest atrakycjny cenowo przy zachowaniu najwyższej jakości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie przygotowując ofertę uwzględniającą wszystkie jego potrzeby. Dodatkowo zapewniamy szybki transport naszych produktów na terenie całej UE dzięki czemu zamówienia docierają zawsze na czas.

Firma BIOTRADE z powodzeniem realizuje kontrakty długoterminowe z odbiorcami krajowymi i zagranicznymi na dostawy swoich produktów. Towar dostarczamy do dużych firm handlowych oraz bezpośrednio do sieci handlowych w Europie Zachodniej. Jesteśmy w stanie zagwarantować stałe dostawy naszych towarów w dowolny punkt w Europie oferując przy tym konkurencyjną cenę oraz dogodne warunki płatności. Zapraszamy do współpracy zarówno sieci handlowe jak i duże oraz małe firmy handlowe, składy opału i hurtownie materiałów budowlanych w kraju i w Europie.