Produkcja

Drewno nie ma przed nami tajemnic

Własny zakład produkcyjny to gwarancja znajomości oferowanych produktów od podstaw. Jesteśmy dumni z tego, że każdy kolejny rok działalności Biotrade owocuje w rozwój parku maszynowego, wzrost zatrudnienia i innowacje pozwalające poszerzać naszą ofertę.

Energia z natury, w zgodzie ze środowiskiem

Biomasa powstaje w naturalnych procesach przyrodniczych. W jej skład wchodzą wszelkie biodegradowalne substancje pochodzenia roślinnego. Podczas spalania produkty z biomasy emitują znikome ilości dwutlenku siarki, a bilans dwutlenku węgla jest zerowy.

 

Stosowanie biomasy pozwala zagospodarować to, co wcześniej było odpadem, w sposób zarówno ekonomiczny jak i ekologiczny. Te dwa powody stanowią o jej rosnącej popularności w roli opału. Dodatkowo, popiół powstający podczas spalania, jest chętnie wykorzystywany w roli nawozu.

Ekonomiczne rozwiązania

Od lat współpracujemy z czołowymi producentami produktów opałowych. Pozwala nam to dostarczać naszym Klientom produkty nie tylko najwyższej jakości, ale i w najlepszych cenach. Indywidualne podejście do każdego odbiorcy pozwala nam przygotowywać oferty idealnie dopasowane do określonych potrzeb.

icon